7 signálov, že vás chlap miluje

7 signálov, že vás chlap miluje
Chlapi odjakživa iba sťažka hovoria o tom, čo cítia alebo čo prežívajú. Preto nečudo, že je pre ženy náročné vyznať sa v tom, či ich muž miluje. Mnohé sa pýtajú, ako majú zistiť, či sú milované, keď muži o svojich pocitoch tak zaryto mlčia. Dobrou správou je, že muži vedia rovnako oddane a úprimne milovať ako ženy, ibaže to dávajú najavo inými spôsobmi. Keďže tých je, samozrejme, veľa, predstavíme vám tie, ktoré sú jasným dôkazom toho, že je do vás zbláznený.

Zoznámi vás
Ak vás naozaj miluje, predstaví vás a zoznámi so svojimi najlepšími priateľmi, na ktorých názore mu naozaj záleží a ktorých si váži. Týmto vás pustí do svojho sveta, ktorý si muži zvyknú držať dlho uzamknutý. Je to prejav dôvery, je to signál, že patríte do jeho vesmíru.

Prekvapí vás
Ak je zamilovaný, urobí pre vás niečo, za čo by sa za normálnych okolností hanbil. Napíše vám napríklad zamilovaný list, zloží pre vás báseň alebo vám nalakuje nechty na nohách. Jednoducho je ochotný urobiť niečo, čo sa v „chlapskom svete" nenosí.

Bojí sa o vaše zdravie
Milujúci muž si určite bude robiť starosti o vaše zdravie. Správny chlap vám vo vetre či chlade ponúkne svoje sako či sveter, len aby ste neprechladli. „Mačo" skôr navrhne, aby ste išli niekam do tepla, lebo mu je zima. Zamilovaný chlap urobí všetko preto, aby ste zdolali nerovný a napríklad zablatený terén bez akejkoľvek ujmy, aj keby kvôli tomu nechal polovicu výplaty v čistiarni.

Pustí vás do taniera
Tento bod patrí medzi netradičné, ale je pre vás o to jasnejším signálom, že je do vás celý paf. Ľúbiaci muž vás nechá v reštaurácii ochutnať zo svojej porcie. Možno sa tomu zasmejete, ale jedlo na tanieri je pre chlapa teritóriom, do ktorého nenecháva takmer nikdy nikoho vstupovať. Takže toto gesto si vážte a zostaňte po ňom pokojná, lebo vás miluje.

Počúva
Tak toto dokáže naozaj iba zamilovaný muž, pretože iba on vás dokáže počúvať, čo hovoríte a je dokonca ochotný a schopný odpovedať aj na vaše náhodné otázky. Komunikovať dokáže bársktorý chlap, ale počúvať dokáže len ten, ktorému „horí srdce".

Prizná sa
Každý chlap chce ohúriť, či pôsobiť ako neochvejný ochranca, dobyvateľ. Ale iba zamilovaný muž dokáže prejaviť silu, priznať sa k svojmu najväčšiemu životnému trapasu. Iba zamilovaný muž chce pred vami byť samým sebou, k čomu patria životné úspechy, ale aj nezdary, prúsery či slabosti. A s tým sa vám prizná iba ten muž, ktorý cíti, že ho za to neodsúdite, ale si budete vážiť, že je úprimný, lebo vás ľúbi.

Zavolá vám
Úprimne zaľúbený muž dokáže postupne nájsť zdravú mieru v telefonovaní, aby vám nevolal iba vtedy, ak niečo od vás potrebuje alebo, aby vás otravoval pätnásťkrát za deň. Jednoducho vám zavolá, aby vám povedal, že si na vás spomenul, že sa na vás teší alebo že mu chýbate.

Autor: Radomír


Vyznáte sa v mužoch?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac