Nezabúdajte na tatina: 6x čo urobiť, aby ste boli NAJ dcérou na svete!

Nezabúdajte na tatina: 6x čo urobiť, aby ste boli NAJ dcérou na svete!
Na sviatok Dňa matiek sme si už dávno zvykli. Včera sme však oslávili ďalší sviatok - Deň otcov. Svojmu otcovi nemusíte dávať veľké dary, postačia len maličkosti, ktoré vás nič nestoja a predsa ho potešia. Ak ste mu ešte nestihli zapriať alebo ho potešiť, inšpirujte sa naším zoznamom!

1. Strávte s otcom celý deň
Žijeme v uponáhľanej dobe, kedy nikto na nikoho nemá čas. Skúste to však napraviť a niekedy strávte s otcom celý deň. Boli by ste prekvapená, ako veľmi si váš otec želá dozvedieť sa niečo nové o vašom živote. Preto sa spolu rozprávajte, smejte, alebo si len jednoducho užívajte prítomnosť toho druhého.

Fotka, ktorá vyvolala pobúrenie: Naozaj to slávny otecko prehnal?

2. Pomôžte mu s projektom, na ktorom pracuje
Koľkokrát vám otec pomáhal s domácimi úlohami, alebo projektom do školy. Teraz na oplátku spravte vy niečo pre neho. Bez ohľadu na to, na akom projekte váš otec pracuje, snažte sa mu s ním pomôcť. Určite to ocení a bude si pamätať, že ste to urobili spoločne.

3. Vytvorte koláž fotografií
Čas uteká ako blázon a vy pravdepodobne neustále počúvate, ako sa váš otec o vás zmieňuje ako o dievčatku, ktoré tak rýchlo vyrástlo. Aby mal svoje "malé dievčatko" neustále na očiach, vyberte nejaké fotografie z vášho detstva a vytvorte z nich koláž.Neuveríte, kto je TENTO nenápadný chlapec: Na sexy otca sa vôbec nepodobá

4. Obľúbené jedlo
Možno nie ste taká skvelá kuchárka ako je vaša mama, avšak za pokus to stojí. Určite viete, ktoré jedlo má váš otec najradšej. Tak mu ho s láskou pripravte! Vašu snahu ocení viac ako keby ste ho pozvali do najbližšej reštaurácie.5. Historky z detstvaVerte alebo nie, aj váš otec bol kedysi dieťaťom, presne ako vy. Porozprávajte sa s ním o jeho detstve a zážitkoch. Určite si s nostalgiou rád zaspomína nielen na svoje detstvo, ale aj na to vaše.

Pozrite, ako sa ľúbia: Slávni celebritní oteckovia a ich chutné detičky!

6. Povedzte mu, ako veľmi ho milujete a oceňujete
Nehanbite sa a prejavte otcovi svoje city. Povedzte "milujem ťa". Je to také jednoduché a nestojí to ani cent. Prejavte vďačnosť za to všetko, čo pre vás otec v živote urobil. To bude pre neho tým najkrajším darom.

Autor: Miška
Zdroj foto: Shutterstock


Aký ste typ?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac