Celebrity vedia, čo je lepšie: Na spevnenie tela by si jednoznačne vybrali TOTO cvičenie

Celebrity vedia, čo je lepšie: Na spevnenie tela by si jednoznačne vybrali TOTO cvičenie
Seriál Baywatch bol odjakživa pokladaný za ukážkový príklad krásnych tiel, za šlabikár toho, ako by ženy aj muži mohli vyzerať, ak by sa venovali svoje postave. Preto sa hlavní predstavitelia novej série priznali, čo im ide lepšie. Plank, alebo drvenie brušákov?

Plankovanie má viac favoritov
Jedna zo sexi postavičiek Alexandra Daddrio na kameru a na plné ústa priznala, že nenávidí brušáky a vlastne sú nočnou morou jej cvičenia. Nevyzdvihla síce ani to, že by plank milovala, ale rozhodne ju nemožno zaradiť do kategórie, ktorá po zobudení okamžite začne páliť brucho zhybmi. Ilfenesh Hadera je v rovnakom tábore a jej vyjadrenie je viac ako prekvapivé, cvik ju baví, pretože sa pri ňom netreba príliš hýbať. Z toho dôvodu to sedí aj Robovi Huebelovi, každopádne, pri plankovaní sa dá pohodlne sledovať televízia, takže v podstate ho možno označiť aj ako cvičenie pre tých, ktorí nemajú príliš radi dynamické pohyby. Jon Bass otvorene priznal, že ani jedno z cvičení nie je jeho šálkou kávy.

Vieme, že je to náročné, ale... 9 variácií planku, ktoré zmenia telo od základu

Brušáky vedú u žien
Na inom spektre hviezdneho neba stojí Priynka Chopra a priznáva, že v planku je síce dobrá, no dodáva, že ak si má vybrať držanie tela v tvare dosky, tak dá prednosť poriadnym brušákom. Aj Mia Kang sa pridala k ženám, ktoré preferujú brušáky a tieto dve baby asi dobre vedia, prečo im robia lepšie. Nie je to len o brušných svaloch, ale brušáky sťahujú aj svaly blízko vagíny a mnoho žien po pár desiatkach sklopení zažíva vzrušenie a niektoré dokonca orgazmy. To sa potom naozaj nedá porovnávať s plankom, kde sa maximálne zapotíte.Z lenivej krásavice sa stala fitness trénerka: Pozerajte na tú zmenu!

Plank nielen vedie, ale je lepší
Ak vás ovplyvnili vyhlásenia celebrít, ktoré vo väčšine fandia planku, tak vám musíme odporučiť rovnakú cestu. Plank posilňuje omnoho viac svalov, nie je zameraný len na brucho, a zároveň nepreťažuje chrbticu, čo sa stáva pri brušákoch , najmä, ak ich robíte klasickým spôsobom s nohami napevno zachytenými pri zemi. K bežnému planku pritom stačí len pridať bočný, skúsiť postoj na dlaniach aj ramenách a precvičíte prakticky celé telo. Na druhej strane, kým budú robiť bruáaky ženám tak dobre, nikdy zo sveta posilňovne nezmiznú. Obľubu však nájdu viac u žien, ktoré majú citlivejšie lono, o čom svedčia aj priznania celebrít. Nepovedali, že si to priamo užívajú, ale ich oči prezrádzajú viac ako slová.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Poznáte svoje telesné IQ?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac