5 žien, ktoré vás môžu obrať o chlapa

5 žien, ktoré vás môžu obrať o chlapa
Vyfintené, vymaľované a perfektne oblečené, samozrejme, s dokonalou figúrou. Tak nejako si predstavujme ženu, ktorá dokáže odlákať zadaného muža z pevného vzťahu. Omyl je však pravdou a ako ukazuje prax, oveľa väčšiu silu na zničenie vzťahu majú ženy trochu iného rangu. Ich výsadou totiž je, že sú k tomu vášmu priveľmi nablízku.

Kolegyňa
Jednou z najčastejších nevier je tá pracovná. Prečo? Na to si iste viete odpovedať aj sami. S kým iným ako s kolegyňou trávi ten váš viac času? Pracujú spolu, chodia spolu na obedy, prípadne aj služobné cesty, prirátajme firemné akcie a večierky, no a hrozba je na svete. Samozrejme, strašiť vás nejdeme, ale opatrnosti nikdy nie je dosť. Muži majú tendenciu zahľadieť sa do žien, ktoré sú najskôr ich kamarátky a po čase zistia, že by s nimi chceli aj viac.

Jeho mama
Nebudeme si klamať, že jeho mama žiadnou hrozbou nie je. Možno je práve tou najväčšou, a to pre puto, ktoré so svojím synom má. Mama má predsa vždy pravdu a ak sa nezapáčite jej, cesta býva dosť zložitá. Navyše nezabúdajte, že by ste na ňu nemali povedať krivého slova, pretože ani vy by ste zrejme niečo podobné nezniesli. Týmto spôsobom si podpílite konár pod nohami dosť ľahko a vzťahu bude koniec.

Jeho sestra
Z rodinných kruhov vyberáme aj sestru, ktorá má často dostatočne veľké slovo na to, s kým muž chodiť bude alebo nebude. V podstate závisí od vzťahu, aký majú vybudovaný, ale v dospelosti už býva pomerne silný. Ak sa navyše ten váš vo veľkom priatelí aj s jej drahou polovičkou, ide o údernú dvojicu pri rozhodovaní, či ste tá pravá alebo nie.

Vaša kamarátka
Nebuďte si celkom istá ani svojím okolím, pretože lákadlo sa môže skrývať aj tam. Neraz sa stalo, že zvodkyňou bola práve najlepšia kamarátka, ktorá mala byť naopak oporou. Ide síce o príbeh ako z červenej knižnice, lenže aj tie sa sčasti zakladajú na pravde. Ten váš vidí v kamarátke skvelú babu, ona v ňom zase ideálnu partiu. Spojili ste ich síce vy, ale prečo by sa z vás nemohlo stať tretie koleso?

Zvodkyňa
Máme tu aj kategóriu pre neurčité dámy nazvané zvodkyne. Ide o tie, ktoré možno ani nepoznáte, no on ich áno. Flirtujú, koketujú, usmievajú sa a aj keď je to spočiatku pomerne nevinné, dobre vedia, prečo to robia. Postupným dávkovaním svojho šarmu môžu zviesť kdekoho a je celkom jedno, či je to sused, každodenný neznámy vo výťahu alebo zákazník v kaviarni. Tomu svojmu preto nezabúdajte dokazovať svoju lásku, aby nemal ani najmenšiu potrebu podobné signály cudzích zvodkýn zachytávať.

Autor: ling


TEST: Aký ste flirtovací typ?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac