5 polôh, ktoré chce skúsiť každý chlap

5 polôh, ktoré chce skúsiť každý chlap
Ktorá žena by nechcela rozpáliť svojho partnera novou sexuálnou polohou? Ak sa vám náhodou minuli nápady a vyčerpali ste svoju fantáziu, máme pre vás 5 zaručených tipov, ktoré by chcel skúsiť azda každý akčný milenec...

Kliešte
Pri tejto polohe sedíte na stole a muž stojí oproti vám. Dôležité je, aby ste boli na kraji stola a aby stôl zodpovedal vašej výške. Pokiaľ je stôl nižší, môžete polohu obmeniť tak, že sa dáte na štyri. Muž pomaly do vás vnikne a vy ho zovriete nohami okolo jeho zadku ako kliešť. Muži tento pocit jednoducho milujú, keď ich máme pevne vo svojich „opratách" a zároveň tak umocňujeme silu samotného aktu.

V stoji
Mysleli ste si, že túto polohu praktizuje iba málo mužov? Omyl. Aj keď je skôr pre fyzicky zdatnejších milencov, radi ju skúšajú. Úžasnou je práve preto, že si nevyžaduje žiadnu prípravu - platí pri nej jednoduché heslo „tu a teraz". Je určená pre okamžité splynutie a vo väčšine prípadov sa zaľúbenci nestihnú ani úplne vyzliecť. Nuž, a také milovanie cez odsunuté nohavičky na jednu stranu vášho zadočka môže byť pre vášho muža ozajstnou slasťou.

Had
Pri tejto pozícii si ľahnite na bruško, nohy si dajte k sebe. Pod panvu si vložte vankúš, aby vám zadoček vystúpil pekne nahor. Pri vniknutí majte ohnuté kolená, dovolené je mať stehná jemne odtiahnuté. Počas sexu je vám môže partner stehná decentne pritláčať k sebe, čím umocní nielen váš, ale aj svoj pôžizok.

Zajačie uši
Ľahnite si na chrbát, roztiahnite stehná a nohy si uložte tak, aby ste mali kolená až takmer pri ušiach. Pod zadok si vložte vankúš, aby ste sa nastavili do vhodného uhla pre túto sexuálnu polohu. Keď do vás partner vnikne, bude mať pocit, akoby vás úplne zaplnil. Aby ste si nohy udržali v spomínanej pozícii, dovoľte partnerovi oprieť sa o vaše lýtka.

Žena domina
Mnoho mužov od svojej partnerky uvíta, keď aj ona v sexe prejaví nejakú iniciatívu, alebo úplne všetko vezme do vlastných rúk a vedie pohlavný styk pod svojou taktovkou. Je to veľmi vzrušujúce a pozitíva si tam nájdu obidve strany. Silné pocity rozkoše prinášajú najmä tie polohy, kde sa napätie koncertuje v oblasti panvy a dosahuje sa vzrušujúcim stimulovaním pri dominantnom postavení ženy. Fantázii sa medze nekladú, skúsiť môžete tú polohu, kde muž leží na kraji posteli a vy si na neho bokom sadnete. Nielenže má partner na vás vynikajúci pohľad, ale teší sa aj z toho, že vy máte rytmus plne pod kontrolou. Zvyšuje to vášeň, túžbu a vzrušenie.

Autor: Dada


Ste pomstychtivá?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac