5 neslušných vecí, ktoré sa ženám naozaj páčia

5 neslušných vecí, ktoré sa ženám naozaj páčia
Zväčša sú to muži, o ktorých sa hovorí ako o polovičkách žiadajúcich čo najneslušnejšie veci v posteli. My ženy však nie sme žiadne hanblivky a tiež si rady vychutnáme niečo pikantnejšie ako len klasického misionára. Minimálne z času na čas... Čo také nás vie poriadne rozpáliť?

Pozeranie porna
Neslušné filmy bez poriadnej dejovej zápletky vedia ulahodiť aj ženám. Ak je na to tá správna nálada, veľmi rady si pozrieme vášeň v priamom prenose a so všetkým, čo k tomu pred kamerami patrí. Často je to predohra bez toho, aby sa partner musel snažiť. Sex na vlastné oči - pre mnohé hlavne ten lesbický - navnadí až až.

Vulgarizmus ako oslovenie
Ak je vo vzduchu naozaj vzrušujúca atmosféra, ženy prestávajú byť urážlivé a prijmú aj nejaké to drsnejšie oslovenie. Dokonca si ho žiadajú. Už sa netreba len „láskovať", „miláčikovať" alebo „mojkať". K naozaj dobrému sexu sa niektorým z nás žiadajú tvrdšie slová, ktoré vedia ešte okoreniť pikantnú „nádielku".

Výprask po holej
Ženám nie je vzdialená ani troška násilia za zavretými dverami spálne. Mnohé mužom dovolia vztiahnuť na nich ruku a plesknúť ich po zadočku celou svojou silou. Za bežných okolností by reagovali hnevom a pohoršením, no v prípade sexuálneho vzrušenia sa bolesť vníma inak. Výprask po holej dokáže poriadne popohnať libido, ktoré je už naštartované.

Slečna poslušná
Ak ste videli film 50 odtieňov sivej, máte celkom slušnú predstavu o tom, čo znamená dominantný muž pri sexe. Má rád veci po svojom, partnerka musí poslúchať a konať tak, ako si on žiada. Že vám to znie celkom vzrušujúco? Nie ste jediná - príkazy v posteli sú z času na čas osviežením sexuálneho života pre mnohé páry. V tomto prípade muž rozkazuje a žena na slovo počúva.

Dominancia
Samozrejme, pri sexuálnej dominancii sa môžu úlohy i vymeniť a na scénu nastupuje žena - vládkyňa. Táto rola je mnohým nežným polovičkám veľmi príjemná a je pre nich tou najobľúbenejšou. Pokiaľ partner súhlasí, tak prečo nie? Dávať rozkazy a užívať si ich plnenie môže byť spestrením každej jednej spálne, a verte tomu, že v mnohých to tak naozaj je.

Autor: ling


Aké máte susedské vzťahy?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac