TAKTO muži klamú pred sexom

TAKTO muži klamú pred sexom
Aj keď klamstvá nepatria k tomu, čo z mužských úst počujeme rady, predsa len sa na ne vieme pozrieť aj s úsmevom na perách. Keď sa nás totiž muži snažia dostať do postele, malými klamstvami nešetria a veria, že vďaka nim dosiahnu úspech. Či zabodujú alebo nie, to je už na každej z nás, ale povedzme si, ako to teda tí muži na naše libido skúšajú?

Prídeš mi pomôcť s večerou?
Ak spolu ešte nebývate, jeho scenár je jasný. Treba vás pritiahnuť do jeho bytu a hotovo. Zámienkou môže byť varenie večere alebo nové DVD, no nezabúdajte, že to platí aj v opačnom prípade. Do vášho bytu sa muž dokáže nanominovať pod akoukoľvek zámienkou, ktorá mu zaručí jeho prítomnosť po vašom boku a ktovie, čo ešte... Pripravte sa aj na milú lož, že nechce, aby ste sa večer sama bála v byte. Aké ohľaduplné! :)

Chcem sa iba pritúliť
Keď už ste bok po boku a situácia začína byť viac romantická než doteraz, prichádza čas na milú chlapskú lož číslo dva. „Chcem sa k tebe iba pritúliť..." Aj keď by sme tomu rady uverili a užívali si „len" túlenie, koľkokrát pri ňom naozaj ostalo? Muži veľmi dobre vedia, že pomaly ďalej zájdu, a tak si toto sexi klamstvo zrejme ešte niekoľkokrát vypočujete aj vy...

Nejdeme si už ľahnúť?
Niečo podobné platí aj v prípade, že vás muž chce dostať priamo do spoločnej postele, ale nechce príliš tlačiť na pílu. Vtedy poslúži staré, ale dobré: „Nejdeme si už ľahnúť?" Ak je ten váš známym „ponocovačom" a dobre viete, že ho spánok ešte neláme, vo veci bude ešte čosi iné. Dobre sa naňho zadívajte a prekuknite ho. Mužský pohľad pred blížiacim sa sexom sa skryť nedá, nech už slovíčkarí akokoľvek jemne.

Chcem cítiť tvoju pokožku
Ležíte v posteli, únava po celom dni sa začala ozývať a najradšej by ste si dopriali poriadny spánok. Z druhej strany sa však na vás tisne váš drahý a nenápadne kuje plány, ako z vás dostať dolu oblečenie. Už vám niekedy navrhol, že by rád cítil vašu pokožku, ale cez tričko to nejde? Veru, aj takéto romantické pozvanie na sex dokážu naši muži vymyslieť.

Sex na prvom rande? Kdeže...
Nezabúdajme ani na chlapov, ktorí po vašom boku nie sú deň čo deň, a tak nevedia, akými slovíčkami na vás. Muži na prvom rande toho veľa vymyslieť nemôžu, takže im zostáva jedna jediná osvedčená lož: „Sex na prvom rande? To sa mi ešte nestalo." Stalo, nestalo... to len tak nezistíte, ale nie je také ťažké sa dopracovať aj k ďalšej lži. „Toto obvykle nerobím..." Prvé rande a sex, to je špeciálna situácia, ale s pravdou von páni, koľkí ho už majú za sebou?

Autor: ling


TEST: Aký ste flirtovací typ?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac