5 faktov o penise, ktoré ste nevedeli

5 faktov o penise, ktoré ste nevedeli
Viac chlapov, viac skúseností? To určite áno, ale aj tak nemáte zaručené, že čo-to pochytíte aj z teórie mužského tela. Práve preto otvárame tento pomyselný predmet práve teraz a nepochybujeme, že sa dozviete veľa nového. Vedeli ste napríklad, že penis sa dá zväčšiť masážou?

Masážou k väčšiemu penisu
Dámy to možno nevedia, páni zrejme áno. Existuje masáž s názvom jelqing, ktorej sa taktiež hovorí zväčšovacia a mnoho mužov nedá dopustiť na jej účinky. Ide o „vynález" z východu, ktorý sa rozšíril po celom svete a sľubuje prirodzené zväčšenie penisu. Princípom je jemné masírovanie penisu smerom dopredu, ktoré možno prirovnať k naťahovaniu do dĺžky. Hodinka denne a po roku je vraj mužská pýcha o čosi väčšia.

Nadváha a kratší penis
Čo sa dĺžky týka, je tu aj strašiak, ktorý na to ide z opačnej strany. Pánsky penis sa skracuje priamo úmerne s nabratými kilami a vo všeobecnosti sa vraví, že každých 15 kilogramov navyše uberie jeden centimeter. Netreba sa ale ľakať, že by sa penis zmenšoval celkovo, len ho o dĺžku uberá tuk nahromadený v spodnom bruchu. Možno dobrá motivácia pre tých mužov, čo by potrebovali zhodiť.

Nedostatok sexu bolí
Ak ste toho svojho rozdráždili a akciu nedoviedli do konca, možno vám už neraz nevďačne vzdychal, že ho to „tam dole" bolí. Zabudnite však na prevracanie očami alebo neveriacke pohľady... Táto bolesť je skutočná a nazýva sa kongescia prostaty. Ide o náhle nahromadenie krvi v pohlavných orgánoch, teda náhle vzrušenie, ktoré však nekončí ejakuláciou, ale bolesťou.

Masturbácia ako prevencia
Na obranu mužov tu máme aj fakt číslo štyri, ktorý hovorí o masturbácii ako zdravom životnom štýle. U silnejšieho pohlavia totiž platí, že ejakulácia aspoň 5 ráz týždenne znižuje rakovinu prostaty a čím viac, tým lepšie. Nejakú tú ručnú prácu teda možno považovať za prevenciu, ktorá sa ráta.

Najcitlivejšie miestečko
Ak hľadáte na mužskom tele to najcitlivejšie miesto zo všetkých, mal by ním byť okraj žaluďa. Je vraj ešte citlivejší ako akákoľvek iná časť mužských intímnych partií a dotyky na ňom sú najintenzívnejšie zo všetkých. Pri overovaní si tohto tvrdenia teda opatrne, ale s láskou.

Autor: ling


Ste pomstychtivá?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac