4 dôvody pre drdol (VIDEO)

4 dôvody pre drdol (VIDEO)

Neviete, aký účes zvoliť v horúcich dňoch? Naučte sa učesať si skvelý drdol. Prezradíme vám, prečo si ho zamilujete hneď.

Nebude vám v ňom teplo
Niet lepšieho účesu na horúce letné dni, než drdol. Tým, že si vlasy vyčešete na temeno a upevníte, necháte plecia voľné a ťažká hriva vás nebude vôbec obmedzovať. Je to ideálna voľba, ak nechcete vlasy na leto ostrihať, ale je vám v nich horúco. Miesto toho ich jednoducho vypnete a hotovo!

Je trendy
Drdol sa objavil toho roku na mnohých módnych prehliadkach, v reklamách dizajnérov i veľkých značiek, napríklad Dolce&Gabbana či Chanel. Drdol je však už od šesťdesiatych rokov populárnou frizúrou, ktorá sa vracia pravidelne do módy. Tento rok môžete skúsiť pokojne aj veľké, s umelými vlasmi, ako aj elegantné, rozcuchané, strapaté, či dokonalo uhladené.

Pôsobí žensky
Vyčesané vlasy krásne odhaľujú šiju a plecia, čo je mužskému oku veľmi príjemné. Ak nechcete športový strapatý, ale uhladený a ženský, ozdobte si ho stužkami, brošňou, starožitnými sponami alebo hoci aj čipkovou látkou. K drdolu môžete zvoliť aj výraznejšie líčenie, keďže odkrývate celú tvár.

Vytvoríte si ho za chvíľu
Učesať si sexi drdol nie je otázkou hodín, zvládnete to s trochou praxe aj za desať minút. Pravdaže, záleží od toho, aký. Pre veľmi jednoduchý si prichystajte 1 priesvitnú gumičku, dve vlásenky, niekoľko sponiek a hrebeň. Umyté a vysušené vlasy prečešte zospodu a jemne natupírujte. Vytvorte cestičku nabok a vlasy zviažte do vysokého chvosta. Chvost zakrúcajte a obmotajte okolo gumičky. Zafixujte vlásenkami a sponkami, prestriekajte lakom na vlasy a ozdobte ešte sponou či stuhou

Tip: Výborný návod ako na drdol nájdete aj vo videu pod článkom, alebo sa môžete nechať inšpirovať galériou.

Autor: Linda


Galéria

4 dôvody pre drdol (VIDEO)4 dôvody pre drdol (VIDEO)4 dôvody pre drdol (VIDEO)+224 dôvody pre drdol (VIDEO)

Neprehliadnite

Čítaj viac