3 znaky, že ste nymfomanka

3 znaky, že ste nymfomanka

Hoci mať za partnerku nymfomanku je snom takmer každého muža, ten, ktorému sa to splnilo, veľmi rýchlo z toho sna vytriezvel a upaľoval zo vzťahu kade ľahšie. Možno si niektorí muži myslia, že nymfomanka je ideálna žena, lebo sa nikdy nesťažuje na bolesti hlavy či únavu, ale opak je pravdou. Trpieť nymfomániou  znamená trpieť sexuálnou hypersexualitou, ktorá vie zničiť nejeden vzťah.

Na lavičke, v podchode, v aute, za výťahom...
„Bol som šťastný, keď sa mi podarilo zbaliť Veroniku. Bola krásna, milá, jednoducho do koča i do voza. Spali sme spolu ešte v ten večer, čo sme sa zoznámili, ale bral som to ako niečo super spontánne. Prvé dva týždne som bol najšťastnejším mužom na svete. Milovali sme sa aj päť – šesť krát denne. Ráno po zobudení a kým sme išli do práce, stihli sme to ešte v predizbe pred odchodom. Cez obedňajšiu prestávka chodila Veronika za mnou do práce, lebo naše firmy boli od seba vzdialené sotva 5 minút cesty. Zamkli sme sa na pánskom WC a kým sme to neurobili dvakrát, Veronika neodišla. Popoludní, cestou peši sme to robievali na lavičk, za blokom, vo výťahu, niekedy v aute v garáži. Kým sme prišli domov, takmer som odpadol.

Popravde, po dvoch – troch týždňoch som sa začal vyhovárať, raz som simuloval chorobu, inokedy, že ma seklo v krížoch. Ba som aj utiekol skôr z práce, len aby som sa Veronike vyhol. Pripadal som si ako sexuálny robot, ale jej to pritom nikdy nestačilo. Všetko sa zúžilo iba na sex, ktorý som začal nenávidieť. To by mi pred takým mesiacom ani neprišlo na myseľ.“

3 znaky, ktoré charakterizujú nymfomanku 
Nymfomankou často zo žartu nazývame ženu, ktorá rada strieda sexuálnych partnerov, alebo má väčší sexuálny apetít ako jej kamarátky či kamaráti. Takéto správanie ale vôbec nemusí byť chorobné. Od čoho potom závisí, či niekto je závislý od sexu, alebo iba má rád zmenu?

1. Nymfománia sa neposudzuje podľa počtu pohlavných stykov, ale podľa miery uspokojenia. Ak ho žena dokáže dosiahnuť a naplní ju to k ďalším aktivitám, všetko je OK. Horšie je, ak žena neustále mužov strieda a nenachádza to uspokojenie, ktoré ju ženie k neustálemu sexu a celé jej to narúša jej partnerský život.

2. Sex takmer vždy a všade. To je ďalší typický znak sexuálnej dračice. Sexuálny život nymfomanky je ale plný frustrácie a utrpenia. Veľmi túži po uspokojení, po naplnení spojenia, výsledkom je stále nové a nové sklamanie bez orgazmu. Často z toho vinia mužov, že ich nedokážu uspokojiť a preto vyhľadávajú nových partnerov s nádejou, že to konečne vyjde a ony konečne dosiahnu pocit vnútorného uspokojenia. Preto na sex využíva takmer každú príležitosť a v túžbe po ukojení neriskuje toto dobrodružstvo podstúpiť aj s neznámymi mužmi v rámci nejakej rýchlovky. Pri nedostatku sexuálnych príležitostí nymfomanky pociťujú aj abstinenčné príznaky, najčastejšie spojené s obrovskou vnútornou nervozitou.

3. Nymfomanka sa nemiluje preto, lebo si to žiada jej telo, ale potrebuje to jej psychika.. Častá býva u žien, ktoré si nesú so sebou silné psychické problémy zo svojej pôvodnej rodiny, v ktorej boli obeťami násilia či príliš tvrdej, až asketickej výchovy. Príčinou môžu byť ale aj fyziologické dôvody.

Celebritné nymfomanky
Ako o najznámejšej nymfomanke sa hovorí o Marilyn Monroe, ktorej lôžkom prešli spisovatelia, herci, ba aj sám americký prezident. Sama o sebe hovorila, že nikdy nezažila orgazmus a túžba po uspokojení ju prenasledovala po celý život. Podobné reči kolujú aj o Pamele Anderson, Paris Hilton či Angeline Jolie. Nuž, asi niečo na tom bude.

Autor: Radomír


Ako vás vidí okolie?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac