10 znamení, že ste hrozná v posteli (a bojí sa vám to povedať)

10 znamení, že ste hrozná v posteli (a bojí sa vám to povedať)
Pokiaľ ste si mysleli, že len chlap môže byť v posteli absolútny prepadák, tak ste na omyle. Zlyhať môže aj žena, pričom niektoré náznaky zo strany chlapov sú v tejto súvislosti absolútne jednoznačné. My máme pre vás desať takýchto príkladov, ktoré by ste mali ostro sledovať...

1. Druhýkrát už nie
Existuje iba málo mužov, ktorí by odmietli sex. Ak ste sa spolu už raz vyspali a on nemá záujem skúsiť to aj druhýkrát, niečo asi nebude v poriadku. V podstate vám tým dáva najavo, že ste mu, ako sexuálna partnerka, príliš nesadli.

2. Nemáte rada sex
Nestáva sa to až tak často, no ženy, ktoré nemajú rady sex naozaj existujú a chlap to veľmi rýchlo vycíti. Keď človek niečo nemá rád, je úplne jasné, že do toho nedá dostatok nadšenia, a tak klesá aj samotný výkon.

Sex polohy podľa typu penisu: Využívate tú správnu?

3. Hanbíte sa mať sex
Môže to byť z viacerých dôvodov, možno aj menej pochopiteľných, no vy máte po každom sexuálnom styku výčitky, chce sa vám plakať a radšej by ste vrátili čas. No, tak na správanie tohto druhu chlapa určite nezbalíte.

4. Neveríte si
Ak chcete by dobrá v posteli, je nevyhnutné, aby ste si verili, bez toho jednoducho nie je možné podať výkon, ktorý si chlap zapamätá. Určite nechoďte do postele s tým, že ste otrasná a že lepšie to už nebude. Alebo sa pripravte na to, že sa neozve.

5. Máte rada stereotyp (aj v posteli)
Raz za čas vám to stačí, veď sex predsa nie je základom vzťahu a života už vôbec nie. Samozrejme, že vám tento názor neberieme, ale keď už nie príliš často, tak vyskúšajte aspoň trochu experimentovať. Inak sa môžete so svojím objavom rozlúčiť.

6. Iba na vás záleží
Mýlite sa, nezáleží. Sex je akt, pri ktorom musia byť uspokojené obe strany, nie iba jedna. Nie je nič zlé na tom, keď chcete byť v posteli uspokojená, no ani náhodou nie je správne, keď si myslíte, že ten druhý to nepotrebuje.

7. Nepoviete a nepočúvate
Ak sa vám niečo nepáči, povedzte mu to a keď sa niečo nepáči jemu, tak ho skúste vypočuť. Iba tak môže dôjsť k dokonalej harmónii, či už vo vzťahu alebo aj v sexe.

8. Chcete to mať, čím skôr za sebou
A aký to má zmysel? Aj toto je jedna z vecí, ktorú chlap veľmi rýchlo spozoruje a vycíti. Neponáhľajte sa, naplno si vychutnávajte jeho telo, a hlavne jeho prítomnosť. Chlap musí cítiť, že ste z neho úplne hotová, inak...

Kamarát s výhodami: TOTO sú nevýhody

9. Neumývate sa
Pevne veríme, že to nie je váš prípad. Smradľavé telo či šaty sú veci, ktoré chlapa zaručene odpudia hneď na začiatku. Je dosť možné, že s vami do tej postele ani nevlezie, pokiaľ sám nepatrí k špinďúrom číslo jedna.

10. Po sexe je zostane ticho
Asi aj vám sa zdalo, že je to čudné a nezvyčajné. A cítili ste dobre - keď chlap zostane po sexe z ničoho nič ticho, ani sa vás nedotkne a nevenuje vám jediný pohľad, asi nebol z vášho výkonu až taký paf. Skúste porozmýšľať, čo ste urobili zle.

Autor: Simi


Ktorou zúfalou manželkou ste?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac