10 druhov bozku, ktoré ho dostanú

10 druhov bozku, ktoré ho dostanú
Aj keď prvé bozky už zrejme máte za sebou, stále je čo zlepšovať. S perami, jazykom a vlastnou chuťou dokážete veľa, dokonca aj zviesť toho svojho. Muži bozky milujú a tieto dokonca najviac...

Akože bozk
Nevrhnime sa priamo na vec a povedzme si, ako muža jemne rozdráždiť. Eroticky si pobozkajte vlastný ukazovák, pritlačte mu ho na pery a ostatné už nechajte na pohľade z očí do očí. Táto kombinácia zaberá úžasne, stačí iba vyskúšať.

Orálny sex: Čo môžete chytiť ústami?

Vysajte mu peru
Takisto niet nad to, vtisnúť mužovi na pery bozk, ktorý ponúkne ešte čosi navyše. Pri tzv, vákuovom bozku mu vysajte peru tak, aby to skutočne zacítil a hádajte, čo mu tým pripomeniete. Na mysli máme orálny sex, ktorý je takisto o satí a tlaku spôsobujúcom tie najpríjemnejšie pocity. Len sa ho na to spýtajte...

S jazykom chutí lepšie
Samozrejme, nie je bozk ako bozk a ten s jazykom chutí o niečo vzrušujúcejšie. Tzv. francúzske bozkávanie je jedným z naj, ale to vám iste netreba hovoriť. Jazyk vysunutý viac alebo menej dokáže v ústach vášho drahého zázraky, prípadne ním skúste len obliznúť jeho pery a laškovanie zakončiť jemným bozkom. V každom prípade na jazyk nezabúdajte, je tromfom, ktorý dokáže doslova erotické zázraky (a to všade na tele).

Zadýchaný bozk
Tak ako jazyk dokáže svoje aj horúci ženský dych. Priblížte sa k nemu do intímnej vzdialenosti, nevynechajte pohľad z očí do očí a jemne mu dýchnite na pery. S bozkom sa neponáhľajte, zvádzanie v podobe erotického dýchania na citlivé pery si môžete vychutnávať aj dlhšie. Výsledok sa ukáže na jeho vášni, s akou sa na vás vrhne.

Ochuťte mu to!
Je pre vás bozkávanie sladkým pokušením? Môže byť ešte sladšie. Troška čokolády, ovocného sirupu alebo len obyčajného cukru spraví z klasickej „jazýčkovej" niečo viac. Namietate, že ten váš nie je na sladké? Tak si do úst hoďte kocku ľadu a zasuňte mu do horúcich úst váš studený jazyk. Tento zážitok iste ocení a možno vám ľadový bozk oplatí. Skúšať môžete aj príchute jeho obľúbeného alkoholu.

Bozkávanie nám pomáha vybrať partnera

Ochuťte to sebe
S príchuťami sa môžete pohrať aj kvôli vlastnej rozkoši a sladkosť naservírovať nie do svojich, ale priamo na partnerove ústa. Ochutnávate vy a zároveň aj bozkávate...

Jednoduchý, ale zamierený
A čo bozk celkom klasický? Pery na pery sú istotou, no tento „obyčajný" bozk ocenia muži aj v inej podobe. Ak mu svoje pery pritisnete na presne mierené miesto, máte vyhraté. Začnite, čelom, pokračujte na krku, ušiach, hrudi a stále nižšie. Výber miesta je len na vás, no bozk bude patriť len a len jemu...

Bozk bez bozku
Čo si pod týmto názvom máte predstaviť? Predsa bozky, ktoré sa nepohrávajú s ústami. Napríklad taký eskimácky je o spojení nosov, motýli zase o mihalniciach, ktoré sa o seba obtierajú. Fantázii sa medze nakladú, no šúchajte o seba miesta, ktoré patria k tým erotogénnym.

Dažďový
Chcete viac ako na techniku dbať na efekt? Tak si počkajte na dážď a toho svojho pobozkajte priamo pod padajúcimi kvapkami. Romantika zaručená a ak sa do toho opriete, tak aj erotika.

Po hollywoodsky
Ak chcete nechať dominanciu jemu, čo tak skúsiť si bozk a lá Hollywood. Jeho ruky sú na vašom chrbte a vy sa zakloníte ako hviezda starých romantických filmov. Tento bozk si užívala aj seriálová Carrie Bradshaw a Burgerom a aj v prostredí rušného veľkomesta mal svoje čaro.

Autor: ling

Bude sa vám tiež páčiť...

Pamätáte sa ešte na vaše vášnivé bozky s partnerom, keď ste sa poznali len tri nedele? Porovnajte si vaše bozkávanie dnes? Ledva mu dáte božtek na líce, keď má narodeniny. Prečo sme opustili taký úžasný intímny kontakt, akým je bozk a vyhnali ho prečo zo vzťahu? Prečo sa prestávame vo vzťahu bozkávať?


Ako vás vidí okolie?
Otestuj sa

Neprehliadnite

Čítaj viac