10 dôkazov, že schudnúť sa naozaj DÁ

10 dôkazov, že schudnúť sa naozaj DÁ
Váhate, odkladáte to, neviete sa rozhýbať... S chudnutím je to už raz tak. Dobre to poznáme a poznáme aj ten pocit, keď si musíte odopierať sladkosti, na ktoré ste doteraz boli zvyknutý a radšej si idete zabehať, a to aj keď sa vám naozaj (ale naozaj) nechce. Za štíhlejším vzhľadom je skutočne množstvo driny a sebakontroly, no výsledok stojí za to. Preto sa oplatí zaťať zuby a ísť do toho!

Nadvihujete obočie a radšej by ste miesto našich slov videli nejaký dôkaz, že sa vám oplatí snažiť? Máme aj ten. Internet je plný ľudských príbehov, ktoré dokážu nakopnúť, a to aj do ťažkého procesu, akým chudnutie rozhodne je. Ak teda patríte k tým, čo nepotrebujú postavu skorigovať dvomi - tromi nechcenými kilečkami, ale chcú zhodiť riadnu záťaž, neprehliadnite našu galériu. Ženy, ktoré v nej nájdete sa odhodlali a vďaka pohybu a zdravšiemu stravovaniu dnes slávia úspechy.

No povedzte, nebolo by krásne pozerať sa na takúto vlastnú „zmenenú" fotku? Vydržte mesiac a prvé výsledky sa dostavia, vydržte tri, budete skákať od radosti, vydržte päť a pôjdete si do obchodu po komplet nové oblečenie. Tajomstvom totiž nie je schudnúť rýchlo a nárazovo, ale postupne, no navždy. Spravte z procesu zhadzovania kíl nový životný štýl a uvidíte, aká zmena to bude. Chvíľu síce boľavá, ale postupne vám bude lepšie, príjemnejšie a hlavne, štíhlejšie.


Naberte poslednú inšpiráciu v našej galérii a hor sa do toho. Pri chudnutí vám môžu pomôcť tieto naše rubriky:

Chudnutie - všetko, čo potrebujete vedieť o zhadzovaní, kalóriách, tukoch či diétach

Fitness - všetko o pohybe, ktorý spaľuje a tvaruje

Výživa - všetko potrebné o stravovaní, jedle a racionálnejšom jedálničku

Držíme vám palce!

Autor: Grace

 

 

 


Koľko máte v skutočnosti rokov?
Otestuj sa

Galéria

10 dôkazov, že schudnúť sa naozaj DÁ10 dôkazov, že schudnúť sa naozaj DÁ10 dôkazov, že schudnúť sa naozaj DÁ+710 dôkazov, že schudnúť sa naozaj DÁ

Neprehliadnite

Čítaj viac